Leczenie raka marihuaną

Rak stanowi bardzo często wustepującą chorobę, która ma duży wpływ na funkcjonowanie wielu narządów naszego organizmu. W leczeniu nowotworów i uzupełnieniu terapii mogą pomóc konopie indyjskie.

Marihuana w procesie leczenia nowotworów, którą podaje się w celu zmniejszenia skutków ubocznych radioterapii i chemioterapii

Podawanie chorym onkologicznie pacjentom podczas chemioterapii, bądź radioterapii marihuany pozwala na zmniejszenie uczucia nudności, zwiększenie apetytu, czy złagodzenie ogólnego poczucia dyskomfortu związanego z tego rodzaju zabiegami.

Konopie w procesie leczenia nowotworów, które podaje się w celu zmniejszenia objawów choroby lub / i jej wpływu na ogólne zdrowie pacjenta podczas różnych etapów leczenia.

W tej kwestii korzyści, które płyną z podawania marihuany są ukierunkowane na dwa cele :

  • uzupełnianie terapii podczas leczenia bólu, utraty apetytu, zaburzeń snu, które wpływają na nastrój i ogólną jakość życia,
  • wykorzystanie marihuany w sposób paliatywny, czyli osiągnięcia podobnych korzyści jak te wyżej wymienione, ale w końcowych stadiach choroby. Poczucie odprężenia i oderwania od rzeczywistości to poczucie komfortu zarówno dla pacjenta, jak i jego bliskich, którzy nie są zmuszeni do oglądania jego cierpienia.

 

Nasiona marihuany znajdziesz w sklepie

nasiona konopi